BÜR MİMARLIK; İç Mimarlık - Mimarlık hizmetlerinde uzmanlaşmış bir tasarım ofisidir. 2000 yılında Mimar Filiz BÜR ve Mimar İlhan BÜR tarafından kurulmuştur.

filiz_bur FiLiZ BÜR
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Mimarlık Bölümü (1995)
  ilhan_bur iLHAN BÜR
Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Mimarlık Bölümü (1992) 


Mimari yaklaşımımızı belirleyen vizyonumuz, müşteri odaklı, çevreye ve doğaya duyarlı, disiplinler arası uyumu önemseyen bir tavra sahip oluşumuzdur.
Kullanıcının bize başvurduğu ana kadarki eğitimi, öğrenimi, hobileri, sosyal konumu, zevkleri, geliştirdiği yaşam biçimi, kuşkusuz önemli proje girdilerine kaynaklık etmektedir.
Bu noktadan sonra proje girdilerini kendi alt yapımızla harmanlayıp tek potada eriterek; tasarımdan anahtar teslimine dek kendi teknik ekibimiz ve kadromuzla bütüncül bir hizmet sunmaktayız.
Doğru tasarımlarla yaşamınıza artı değerler katmanın en önemli amacımız olduğu bu süreçte, hem kullanıcının hem imalatçının her detaydan bilgi sahibi olmasına özen gösterilmektedir.
Kalite kontrol sistemimizin ve tüm teknik alt yapımızın yeniliklere açık, süprizlere kapalı bir uygulama sürecinin olduğu bir tasarım ofisi olarak yolumuza devam etmekteyiz.